Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    Sziasztok. Újfent OTG problémám lenne. Van nekem egy usb3-as Sandisk Extreme típusú 32 gigás penem. A probléma az, hogy nem tudom normálisan használni a telefonnal. Felismeri szóval azzal nincs gond. Viszont ha másolni vagy esetleg írni szeretnék rá akkor vagy azt írja ki a telefon, hogy ehhez a művelethez nincs jogom, vagy elkezdi de pár másodperc után eltűnik a meghajtó és megszakad a művelet. A pen tökéletesen működik a számítógépemmel sőt mindenhova ezt viszem és eddig soha semmilyen problémám nem volt vele sehol. Mindenhol működik csak a telefon a kivétel. Lehetséges, hogy az usb3 miatt van baja? Használ valaki usb3-as pendrive-ot a telefonnal? Előfordulhat még, hogy a kábel a rossz, de most vettem, vadi új és nincs másik szóval azt nem tudom kiszűrni cserével. Sőt sajnos most másik pen sincs nálam így egyenlőre csak érdeklődnék, hogy kinek, hogy működik ez a dolog.

    Most nézem, hogy minden csatlakoztatás során létrejön egy lost.dir nevű üres mappa a pendrive-on amit a telefon hoz létre rajta. Ezt sem igazán tudom hova tenni. Ha törlöm legközelebb újra megcsinálja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák