Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    Sziasztok!

    Egy "szép" kerek számú szülinapom következik, szeretném meglepni magam egy telefonnal. :DDD Nagyon agyalok a 9 PRO vételén, most az OP oldalán 100€ lejön az 1000€ értékű kosárból, így "csak" 849 euró lenne (persze raknék még valamit a kosárba, hogy elérje az 1000€-t). A forint is most éppen emészthetőbb árfolyamon van (348,5HUF=1EUR ), ami nem elhanyagolható tényező. (kár, hogy nem vagy egyetemista/tanár, még kedvezőbb árú lenne a termék) :DDD
    Eléggé megtetszett a yt videók alapján a telefon (néztem olyanokat is, ahol több hónap használat után elmondják, hogy mik a tapasztalatok + az itteni kevés hsz-t), egyedül egy jobb periszkópos kamerát hiányolok meg picivel nagyobb aksit, amiről eszembe jut egyből az S21 Ultra makrója és 10x optikai zoomja is, 5000mAh aksival. De az olyan drága, 374k lenne flottában, + tok és töltő (~380k). Fotózni sűrűn szoktam mondjuk, az üzemidő is fontos, illetve a google mapsot és a yt vancedet használom még napi szinten. Szeretem, ha pörgős a rendszer és pontos+gyors az ujjlenyomat olvasó. Ökoszisztémára nincs nagyon szükségem, elég, ha tudja a Samsung Watch Active 2 órám is tölteni az OP9 Pro a fordított vezeték nélküli töltéssel, (más eszközöm nincs, ami Samu lenne). - gondolom lehet? Az S22 Ultra lesz vagy 500k gondolom, azt nem várnám meg januárig. A kisebb tesóikba meg nem raknak úgy se egy lehengerlő kamerát. 300k körülinél nem szívesen adnék többet egy telefonért, már ez is sok. :DDD
    P20 Pro -ról váltanék, aminek az éjszakai módját nagyon csípem. Szerintetek jó utódja lenne? Vagy várjak még kicsit? - sajnos nem volt alkalmam kipróbálni élőben a telefont még.
    A 8 Pro -n agyaltam volna még, ha nem lenne annyira erősen ívelt a kijelzője. Az enyhén ívelt fér csak bele nekem (pl Samsung Note 9)
    Bocsi, hogy hosszúra sikeredett.
    Pixel 6 Pro van még talonban, ha nem 400k lesz az is, ha lehet egyáltalán kapni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák