Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrYsler

    aktív tag

    válasz #91735552 #843 üzenetére

    Megértem. Na, ugyanezért félek én is belekezdeni a ROM-olásba. Már annyi időm elment vele eddig is, hogy rengeteg! És nem is az a pár kattintás, parancs beírás a sok idő, hanem kivárni, amíg feltölti/alkalmazza/lefrissíti a szoftvert. És ha valamit kihagytál véletlenül, vagy nem volt jó a sorrend, kezdheted elölről! Nincs visszavonás gomb. :( Arról nem beszélve, hogy ha az egyik ROM-ban valami nem működik jól. Pl. ujjlenyomat-olvasó, vagy mondjuk a WiFi, vagy nem megy a banki app, akkor cserélheted másikra, de előtte megint gyári restore, ami plusz 1,5 - 2 óra (felfrissítéssel együtt). És ha minden klafa, jöhet a visszacuccolás rá: alkalmazások, beállítások, adat-restore stb. Csomó-csomó meló és idő az egész..

    Akku tekintetében én nem mernék mást beletenni, mint a gyári aksit. Nemrég cseréltettem egyébként (ezt írtam is korábban), 20e Ft-t volt a gyári új a MoBee-nál. Üzemidőt tekintve a gyári ROM-mal, ha keveset használom a telót, kijöhet az 1 nap használat. (kb. 3 óra SOT-tal) A custom ROM-oknál a folyamatos alwayson kijelzés eszi még rendesen az akkut, a PE-vel 12 órát jó, ha kibírt! Cserébe gyors volt és friss. Azt állandó AOD-vel használtam. (Ami hiányzik is nagyon a gyári szoftverből. :() Valamiért ez a panel még nem alkalmas a folyamatos alwayson-ra, nagyon sokat fogyaszt!

Új hozzászólás Aktív témák