Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocsó

    aktív tag

    válasz zsoltnyiri #4974 üzenetére

    :C :C :C
    Egy az egyben ugyanez a sztori nálam is, annyi különbséggel, hogy én HTC ONE M7 Dual SIM-ről jöttem és HTC 10-et szerettem volna (de abból nincs Dual SIM) :((
    "Várakozás" normális telefonra, tesztek bújása után adtam egy esélyt ennek és nem bántam meg. Olyannyira, hogy azóta mindenkinek ajánlom, aki megkérdi és akinél csak felmerül a jelenlegi telefonja cseréjének apró szikrája is :K :K :K
    A véleményed minden egyes szavával egyet értek, annyit tennék hozzá, hogy M7-nél az 4MP-es kamera mintha néha jobb képeket lőtt volna... De ez csak szubjektív véleményem.

    És ha már itt tartok, esetleg tudna valaki segíteni a dual sim-es beállításban? (Vodafone & T-Mobile)
    A helyzet a következő: M7-esem Dual Active volt, azaz mind a 2 számom egyszerre fent volt a hálózaton. Ha egyiken beszéltem és hívtak a másikon láttam a telefonon és tudtam fogadni is akár egyből.
    Viszont az OP3 ugye (sajnos) csak Dual Standby, aminek a következménye, hogy ha az egyiken beszélek a másik addig "leesik" a hálózatról.
    Na most hogy lehetne úgy beállítani a telefont, hogy mondjuk amikor beszélek a SIM1-en, akkor ha a SIM2-t hívják, azt jelezze hogy foglalt vagyok és ne azt hogy jelenleg nem vagyok elérhető. Ugyanez visszafele is, hogy ha a SIM2-n beszélek, akkor aki a SIM1-et hívja, foglalt jelzést kapjon. :F

    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Új hozzászólás Aktív témák