Új hozzászólás Aktív témák

  • bertalanimre

    tag

    Skacok, pár szóban had védjem meg a játékot :)

    A MatchMaking-et azért nem csinálják meg statisztikai alapon mert ha bennmaradsz a veled egyszintűekkel akkor soha a büdös életben nem fogsz fejlődni. Itt a fejlődés, hogy minél több noob-ot ölj és amikor elég jó vagy, már nem csak a noob-okat fogod darálni. Az meg, hogy valaki más szét szed téged mint Floppy a lábtörlőt.... nézőpont kérdése, hogy ki a noob tudjátok.

    A másik a statisztika meg a lepattanás. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nagyon sok esetben vissza nézem a csatáimat, ha valami furcsaságot tapasztalok. Akkor visszanézem és 1/4 sebességgel nézem a kulcsmomentumot. És bizony, bizony, rájövök mindig, hogy csak rettenetesen nagy pech-em volt. Az ominózs eset, miszerint E100-as lövegével lepattanni a BatChat fenekéről a legritkább, de velem is megesett. Igaz, nekem az IS7-essel, de szintén a hátuljáról pattantam le. Visszanéztem a felvételt és láttam, hogy PONT ott találtam el, hogy olyan meredek a páncélja, hogy akármilyen vékony lehet neki, egyszerűen a beesési szög annyira alacsony volt, hogy bármilyen lövedék lepattant volna. Na jó, a HE lövedék az nem. Szóval a játék nagyon jól van ám fizikáját tekintve megcsinálva, csak túl sok a peches szitu. :)

    Erről az alábbi videó tud a legjobban tanúskodni.

    Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

Új hozzászólás Aktív témák