Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Killk

    csendes tag

    válasz okoska74 #25 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ!

    Erősen vitatnám, hogy túlszaturált képhez vagyok szokva (jelentsen is ez bármit). Rengeteg telefont tesztelek, normál színekhez vagyok szokva. A thl 5000 igen is fakó ! Cseréltem rajta fóliát, mert bíztam benne, hogy csak az miatt van, de fólia nélkül ugyan olyan. Ha csak nem én kaptam hibás terméket, úgy biztosan állíthatom, hogy bármelyik telefon mellé teszed a sajátod látni fogod a különbséget.

    Nem nagy gond, de engem zavar.

    Olvastam, hogy a színkezelés is összefügg az akkumulátor üzemidejével. Elég nagy szégyennek tartom, ha a gyártó ezzel akart még egy kevés üzemidőt kisajtolni a készülékből.

    A kamera szép képeket készít, ha belepiszkál az ember a beállításokba. Nekem a gyári beállításokkal egy 20 négyzetméteres szobában nem lehetett látható képet készíteni, mert teljesen fehér volt az egész.

    Hozzáteszem, a gyári szoftvert 30 percig viseltem el és bacsyhuy v10.1 -ére cseréltem. Ám ezzel sem lett sokkal jobb a helyzet. Akinek hasonló gondja van, mint írtam, a fehéregyensúlyt kell, hogy állítsa.

    A GPS problémáról olvastam, de nem teszteltem, nekem nincs rá szükségem.

    És hogy ne csak rosszat írjak, a telefon gyönyörű, gyors akadásmentes kezelőfelületet biztosít és ilyen üzemidővel még nem találkoztam :)
    Összességében megéri az árát, csak ezek az idegörgő problémák ne lennének...

    Továbbra is keresem a megoldást a flip tokos hívás problémára.

Új hozzászólás Aktív témák