Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz #20749568 #13 üzenetére

    Hát sajnos az Orion mára inkább egy régi név meggyalázásáról szól.
    Csúnya külalak, vastag káva, középszerű panel és kérdéses élettartam. (Hordozható cuccok, tévék)
    Szerintem van egy pár jó Orion termék, de sok konkoly van a búza közt, úgyhogy én nem ajánlanám senkinek.
    ---
    A Sony Walkman nagyon bejön, csak az ára nem.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz KisDre #23 üzenetére

    Japán, Dél-Korea, Kína mind ugyanúgy vált naggyá:
    1. lépés - Alsónadrágok begyűjtése
    2. lépés - ???
    3. lépés - Profit

    Elkezdtek másolni minden szart, aztán később hívtak nagy számban külföldi szakembereket (befektetők jöttek maguktól is), meg elkezdtek komolyabban fejlesztni és képesíteni. Csak Kína még mindig ott tart, hogy nekik mindent szabad és tényleg.
    Mondjuk a SZU és bűvköre is sok területen lopott. Az elvtársak mindent elvi-szemmel néztek, még a szabadalmakat is.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz _Atesz #38 üzenetére

    A PH nem tévés portál, így hát azt teszteli, amit tesztre kapnak. Középosztályon nem tudom mit értesz, mert a középosztályban egy 200-300 ezres tévé már egy kisebb státusz szimbólum, hol vannak még a 800 ezres meg egymilliós tévék? Ezek inkább különlegességekként vannak bemutatva, hogy ilyen is van a nagyvilágon (meg néhány házimozi-őrültnek, aki meg is veszi).
    Majd ha egy Hyundai vagy Blaupunkt képviselet jónak látja, hogy tesztet csináljanak itt a 90 ezres tévéjükből, akkor lesz is belőle bemutató. (ahogy van olcsó telefon, vga és média cucc teszt is)

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák