Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz b. #27 üzenetére

    Akinek nincs pénze rá, az gyűjtsön. Vagy úgy jár, mint mostanában 10-ből 6 ember. Szépen mutat a batár TV, de igen ciki, amikor jönnek és viszik.. Ha nekem nincs meg a pénzem valamire, - amit már sokkal előbb kinézek, elemzéseket, felhasználói teszteket, tartós teszteket olvasok el róla - akkor addig nem veszem meg, amíg össze nem güriztem rá az árát. Én nem az az ember vagyok, aki tőled hitelre venne bármit is. A másik. Ha 6 termékből öttel rossz tapasztalatod van, azt nem nevezném előítéletnek, hanem pont annak, ami - azaz tapasztalatnak és köszi, de többet abból inkább nem kérek. Még akkor sem, ha kurva olcsó. Az hogy valami olcsó ebben a szegmensben, többnyire oka van. Valamin spórolni kell és ez a minőség rovására megy. Elektronikai iparban dolgoztam több, mint 10 évet, napi szintem láttam a beültetendő alkatrésze listát az adott termékről. Elég szépen látszott, hogy ki hol spórol. Én egy szóval sem azt mondtam, hogy te ne vegyél Hyundai tv-t. Ha neked ez kell, akkor vedd meg ezt.

    "Nem igazán hordják vissza , hogy gond van velük, szemben más ismert márkákkal."
    -Ez azért is érdekes, mert elvileg (amennyire én tudom, a lakhelyünkhöz közeli elektronikai üzletekben, de még egy épületgépészeti szakáruházban is) a készüléket, ha a vevő megvette és a garanciaidő alatt problémája adódott vele, a legközelebbi, területileg illetékes szakszervizbe viszi vissza, nem pedig oda, ahol megvette. Miután a HP notim betérdelt, nekem is el kellett vinnem Pécsre, nem az üzletbe vittem vissza. Persze ettől lehetnek eltérő gyakorlatok, de nem látom értelmét. Az üzlet nem szerviz, nem tudja megmondani, mi a baja a készüléknek, de nem is az a feladata. :U

    [ Szerkesztve ]

  • KisDre

    senior tag

    válasz b. #27 üzenetére

    Hitelre való vásárlást soha a büdös életbe nem fogom megérteni :\ Már mint ha pl egy tévéről van szó. (Egy laptop más, ugye munka-tanulás...)

    KisDre.artstation.com

Új hozzászólás Aktív témák