Új hozzászólás Aktív témák

  • ]Phobos[

    senior tag

    Nah, akkor hozzászólok: 1. gépem 566-os cel2-es volt, 64/133 ram, 8 megás S3 Trio, majd köv nyáron 32 megás TNT2+128/133 ram -hehehe

    amik jók( és meg vannak ):
    -összes Unreal( UT99-et software-ben kezdtem, 866-ra húzott procival, volt, h hazamentem suliból, leültem gép elé, és reggelig csak 1!x álltam fel. Muhahahaha -> xtem itt lettem cube és FPS fan
    -C&C Tiberian Sun+FS-sok 100( 1000? ) játékóra, kb. 20x végigtoltam-itt lettem RTS fan
    -Unreal
    És most a többi, nem élvezeti sorrendben, a teljesség igénye nélkül: Quake Series+kiegek+modok( Q2! ), HL, Heavy Metal FAKK2, SoF 1-2, DeltaForce 1!!!-2, összes C&C( Red Alert 2 rulz! ), International 'Rally Championship'( legjobb PC GURU-s teljes game-ek, haverokkal toltuk osztott képernyőn ), WarCraft3+FT, Őőő mi is volt még?!
    és az igazi nosztalgia game-ek( utólag toltam őket ):
    -Blood, Shadow Warrior, Duke Nukem, Doom 1-2

    mod: Serious Sam 1st-2nd Encounter, Max Payne 1, azóta Unreal2, UT2k4( de retek sokat xD ), C&C3, kevés UT3( na, ebben csalódtam ), és ami kimaradt CS 1.5-1.6

    mod2: mivel decemberben vettük meg 1. gépem, és a karácsonyt végig kockultam, hagyomány lett, hogy karácsonykor végigtolom a Tiberian Sun-t :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Új hozzászólás Aktív témák