Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsika89

    tag

    válasz Burt1793 #5684 üzenetére

    Múlthéten pl Budapest-Gyula útvonalat szerettem volna megtenni vele. Elvitt volna a halál fülén kis utakon, ok betettem hogy fizetős út. Akkor kecsó után vitt volna el, az nem jó mert pályán gyorsabb. Istenért nem tudtam beállítani, hogy Szeged felé menjen. Ezt leküzdöttem, ugye mentem tovább, ekkor újratervezésnél, nem ám Szeged, nem, forduljak vissza ahol tudok. Utána szeged után már kezdte a jó útvonalat felismerni, de ismét nem akartam 5 településen átmenni ezért Makó felé szerettem volna, hogy vigyen. Ez sem jött össze. Menet közben azért kellemetlen folyton állítgatni az útvonalat. Közben 2x random ki is lépett a Here és elfelejtett mindent. Nagy előnye viszont, hogy kb nem fogyaszt semmit én még nem láttam olyat, hogy navigáció közben feltöltődjön a telefon, ahelyett hogy max szintentartás lett volna, vagy lassú merülés.

    Waze az rögtön a jó útvonalat mutatta, viszont kb forró lett a telefon. Így azt nem szívesen használom.

    Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

  • ilgatto

    tag

    válasz Burt1793 #5684 üzenetére

    A köztes pont nagyon is szükséges volna, vagy ha nem, akkor tegyék bele azt a lehetőséget, hogy kiválaszthassam mely ország esetén menjek autópályán és melyiken nem.
    Gyakran utazok Bécsbe, de gyakran elő is fordul, hogy nincs mindkét autópályára matricám. Ilyenkor jó volna legalább azt beállítani tudni, hogy a határ utáni első lehetőségnél menjen fel az autópályára.
    Persze meg lehet darabokban is oldani ha megáll az ember, de nem ez a cél.

    ## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

Új hozzászólás Aktív témák