Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kavinton75

    senior tag

    válasz SOAD19 #3150 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van, de ez 930-as topik.
    De ez nem konkrétan ehhez kapcsolódó probléma, hanem WP-s, OneDrive-os.
    Mint már azt többször is említettem arra van másik topik.
    De ha ez 930-al kapcsolatos, akkor elnézést.
    Emiatt talán hamarabb is lett volna megoldás a megfelelő helyen.

    [ Szerkesztve ]

    További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

  • sata005

    csendes tag

    válasz SOAD19 #3150 üzenetére

    Az androidos google+-nál ilyenkor a felhőbe lőtt fotókat még lehet szerkeszteni, de itt ezt a plusz funkciót nem találom. De a lumiának a fotós része nagyon profi, nagyon szép képeket csinál, ott is van egy csomó beállítási lehetőség, de az ember a fotók szerkesztését (már ha szeretné) sokkal kényelmesebb és talán könnyebb is az asztali alkalmazásban.
    Ami még zavaró egy androidhoz képest az hogy nem lehet hozzá letölteni másik billentyűzetet. Az androidos telómon van egy jó kis billentyűzet (big buttons keybard), azt szerettem volna itt is, de nem lehet. Itt a lumián ha pl. akarok egy kérdőjelet írni , akkor át kell mennem a számos oldalra , mert csak ott van. Windowsnál miért hagyják le az alap oldalról a kérdőjelet, azt nem tudom.
    Más.
    Itt a windowsos fb messengeren nincs telefonálási lehetőség. - ezen sem lehet változtatni.
    Más.
    A samsung és a legújabb Lenovonál is már van intelligens képernyőzár ,ami egy nagyon jó kis funkció. Amig bámulom a telót nem kapcsol be a képernyőzár.
    Tudom ezek apróságok és ezek nélkül is lehet élni, de ezek most csak úgy eszembe jutottak. :R

Új hozzászólás Aktív témák