Új hozzászólás Aktív témák

  • Imibácsi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Három napja én is tulajdonosa lettem egy fehér hátlapos Lumia 930-nak, és szeretnék leírni néhány tapasztalatot. T-től vettem a telefont kiszállítással, kaptam is hozzá egy Nokia DT601 Qi töltőt. Ezzel az a panaszom, hogy töltöm a telefont, akkor kb 5 percenként elkezd villogni a töltőn a led, majd csipog egyet a telefon, úgy mint ha újra rátenném a töltőre. Ez éjszaka elég zavaró tud lenni, nem tudom miért csinálja. Adtak még a telóhoz egy Thumbox 4400mAh puffer akksit, ami tök jó, ha pl ágyból még neteznél, de tölteni kell a telefont :DDD Egyébként a lilásodás nincsen és a kijelző sarkai sem emelkednek ki a síkból. A teló első használatakor eléggé forrósodott, de azóta ezt nem tapasztaltam. A kijelző tűéles, minden program fantasztikusan gyorsan fut, még ha ugrálok gyors egymásutánban az appok között, akkor sem kérdez, csak teszi a dolgát. Skype és Viber kell a munkámhoz, mindkettőt akadásmentesen viszi. Push üzenetek is midig azonnal jönnek. Ami nekem a legjobban tetszik, hogy van benne lépésszámláló, ezáltal minden nap megtudom, hogy kéne még mozogni :B A formája szerintem tekintélyt parancsoló a szögletességével és méretével. A Galaxy S3 gagyi plasztik vacaknak tűnik mellette, az Alcatel Ot-995 meg egy vicc ehhez képest. Még talán a Galaxy alphánál is tetszetősebb. Amit hiányolok, hogy a hangszóró lehetett volna sztereo, de ahhoz képest hogy nem az, viszonylag jó a hangminősége. Az SD kártya nem hiányzik, mindent átpakoltam és maradt még 20 giga helyem. Szerintem elleszek vele még egy darabig. Net&Roll 1GB mobilnet kiegészítővel működik a 4G, eszméletlenül gyors. Nagyjából ennyit sikerült eddig 3 nap alatt kitapasztalnom, de már most imádom. Barátnőm kezd kicsit féltékeny lenni, szóval zugNokiázós leszek, úgy tűnik :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák