Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Mike81 #4747 üzenetére

    Kijelző leválásról én nem olvastam semmit. Egy picit kintebb van a kijelző a telefon síkjától ha nagyon megnézi az ember, nálam is ilyen 4-ből 3 sarkon, kb egy fél milliméternyire kiáll (húúúhaaaa :D ), nekem nem kotyog, hibamentesen működnek a szenzorok meg minden egyéb. De egyébként tényleg baromi szőrszálhasogatónak kell lenni akinek ez hiba...
    Kijelzőlilásodás is van nálam, legkisebb fényerőn a halványszürke rész lilásodik. Abszolút nem zavaró ez sem szerintem. Ha meghajtom melegszik is az alja eléggé, de egy ilyen hardvernél ez sem csoda, a 920-am durvább volt. Ezek igazából mind olyan dolgok amik nem problémák, a kutya nem látja, hogy kicsit kiáll a kijelző, vagy halványlila lesz éjszaka full sötétben a halvány szürke rész. Kifogástalanul működik, úgy ahogyan kell, akadásmentesen és problémamentesen. Ha nem így lenne az lenne igazán probléma, nem ezek az apróságok. Már néha nevetséges amiket egyesek hibának írnak le, meg kell venni a telefont és használni kell nem nagyítóval keresni rajta a hibát mert azt minden tipusú telefonon találhatsz. Ez egy tömeggyártásban készült termék, nem egy prémiumkategória, apró hibák minden készülékben vannak és lesznek is.

Új hozzászólás Aktív témák