Új hozzászólás Aktív témák

  • okezsoke

    tag

    Sziasztok!

    Kicsit már olvasgattam a topikot, ennek ellenére lehet, hogy a kérdésemre volt válasz, nem mentem végig minden hozzászóláson.
    A helyzetem a következő:
    Nem sokára céges mobilt kell választanom. A két top lehetőség a 930 és a Galaxy S4.
    Jelenleg egy saját Nexus 4-em van.

    Kicsit fura érzés, mert már-már forradalmi lelkületből mennék a WP felé, hogy már olyan elterjedt az Android, meg már volt 3 olyan telóm, hogy megnéznék mást. Értitek, Windows meg a lázadás. :D

    930 pozitívumok:
    design, minőség, rádió, kamera, sebesség, ingyenes offline navi

    Negatívum:
    - Google Play appok bukta. Feltételezem, hogy a Drive meg a többi, azért használható, még ha nem is olyan kényelmes, mint Androidon.
    - akksi nem cserélhető (bár ez a Nexusnál is í]y van és van külső akksim
    - kevesebb app (ez azért nem nagy baj mert hiába van csomó ingyenes és akciósan vett appom, ezeket használom:
    Gmaps, Gmail, FB, Messenger, Viber, Spotify, Waze, Clash of Clans :)

    A tesztek általában az S4-et hozzák ki győztesnek, de a baráti körömben azért voltak bajok a Samsungokkal és annak a háza sem olyan masszív. Ezért is vagyok bajban, mert a Nexus-szal azon kívül, hogy az akksija már elég hamar merül semmi bajom (stabil, gyors stb.), de lehet, hogy az S4-gyel lenne.

    Na hát ez a nagy dilemma, Nexus 4-ről mire váltsak. A céges telefon mégiscsak free. :)

Új hozzászólás Aktív témák