Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    Sziasztok.

    Sok kérdésem lenne egyszerre! Jómagam eddig Galaxy S4 Minit és egy iPhone 4S-t használtam.
    Az i-telefon teljesen jó, imádom, de a Galaxy és az Android az utóbbi évben nagyon megutáltatta magát.
    Végkifejlet: Csere!

    Szóval úgy döntöttem, céges telónak az S4Mini helyett egy Lumia 930-asat fogok venni. Tetszik a WP rendszer, ahogy kezelgettem eddig, nagyon meggyőző volt. Logikus felépítésű, gyors, folyamatos.

    Szóval érdekelne minden kezdő dolog az Androidról WP 8.1-ra veló áttérést illetően!
    Mivel séges a teló legfontosabb, hogy az adataimat át tudjam vinni teljes egészében!

    Másik, hogy a teló állandó szinkronban legyen, és töltse a készített képeket a számítógépemre vagy felhőbe, ez a munkámban nagyon fontos. Valamint Gmail folyamatos olvasása, és Office doksik gyors kezelése.

    Harmadik, hogy megbízható legyen, ne fagyjon, akadjon, azt csinálja, amit én akarok! Könnyű legyen kezelni az üzeneteket, névjegyeket, email-eket!

    Nagyedik: Szerintetek jól választok?

    Köszönöm előre is! Ha nem itt, akkor privátban is adhat tanácsokat bárki, ne itt a topik legyen tele ezzel!

Új hozzászólás Aktív témák