Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Timer #19924 üzenetére

    Még 8.1-en vetettem össze éjszakai és beltéri képeknél a 2 telefont, a 930 képei sötétebbek voltak és a lilás pöttyöket/elszíneződéseket záridős képekkel sem sikerült kiküszöbölni. Először azt hittem gond van a telóval, de mélyebben a témába ásva magam láttam, hogy több tesztben is ilyen képek születtek, felhasználók írták le ugyanezt a lilafoltos hibát és aztán másik 930-cal készített képeken is láttam. Ez azóta sem változott. De ez a lilás hiba csak akkor jön elő ha nagyon sok a fekete(teljesen sötét) rész a képeket. Tulajdonképpen ott látható. Záridős fényképezésnél lehetne tűrhető minőségű képet készíteni ha kevés a teljesen sötét rész, de ott meg ugye elmosódik a kép ha kézből fényképezik az ember, meg ha mozgó dolgot. 920 autómatán is elég világos képet csinál, meg jobb ezáltal az összkép. A Nexus-om után a 930 éjszakai képei meg egyenesen viccesen gagyik. De ezek csak a sötét meg beltéri képekre vonatkoznak, nappal szép képet készít nagyon. Én ezt tapasztaltam a személyes fej-fej melletti összehasonlításnál, így ezt is tudom megosztani másokkal :) a telefon forrósodásáról meg nem is beszéltem fényképezés közben, na az is elég erőteljes.

Új hozzászólás Aktív témák