Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    Nem örülünk Vincent.

    Kb. 2 hete kellett mennem Szolnokról Lentibe. Nem egy ökör útvonal, 4-es, M0-s, M7 a szlovén határig, onnan nem volt messze a cél. A HERE csak akkor volt hajlandó felvinni az autópályára, amikor már az M7-esen voltunk, a Balaton alatt. Amíg nem értük el a balaton vonalát, visszafordított volna, és az M7 alatt cikkcakkban vitt volna alsóbbrendű utakon. Kollégám Szolnoktól idáig kisebb-nagyobb megszakításokkal küzdött a HERE Drive navival, gondolom ennél a pontnál már nem tudott mit kezdeni az útvonallal a program és ezért rakott rá minket az autópályára. Vicc.
    A legjobb az egészben, hogy előző este PC-n a HERE mapson bejelentkezve ellenőriztem az útvonalat, hozzáadtam a célpontot a kedvencekhez, amit szinkronizált a telefonnal. Érdekes, hogy PC-n az útvonaltervezés során autópályára rakott egyből.
    Mielőtt kérdeznétek: nem volt kikapcsolva a fizetős út, a lehetséges összes kombinációt kipróbáltuk út közben. Egy kb. 400km-es utat amúgy a telefon kb. 30mp alatt számol ki...

    Az eddig olvasottak alapján nem bánom, hogy eddig elkerült engem a Win10, nem is rakom fel amíg nem muszáj.
    Viszont keresek egy épkézláb GPS navit, ami ért is az útvonaltervezéshez.

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák