Új hozzászólás Aktív témák

  • Janó1999

    tag

    Sziasztok!
    Két éve használok egy 925-öt, amit nagyon szeretek.
    Az új Lumiák nekem nem jönnek be (bár a 650 képeken tetszetős), ezért 930-at szeretnék vásárolni.
    Sajnos az üzletekből már eltűnt, ezért néhány napja a használtakat bogarászom.
    Független vagy kék propelleres is jó lenne.
    Írtátok többen, hogy a fekete keretes készüléknél, ha megsérül a fekete "máz" kivirít a világos alu.
    Világos keretnél ez nem annyira látszódik. Logikusan hangzik. A 925-ön nem festett a keret, hanem eloxált, ami köztudottan keményebb bevonatot képez mint az alatta lévő alu.
    Nekem egyszer csúszott ki a zsebemből, természetesen néhány hetes korában. Az esés nyomának az apró pontszerű beverődései ma is ugyanúgy látszódnak. Más, használatból eredő kopás nincs rajta.
    Sokkal jobban tetszik a fekete, de praktikussági szempontból ezüst keretest kerestem eddig.
    Sajnos csak feketét találtam kifogástalan állapotban.
    Az lenne a kérdésem, hogy valóban festett a keret, vagy csak annak írják, miközben megőrizte az előd időtálló, eloxált bevonatát. (az eloxáltat simán megvenném)
    Normál használat mellett is megkopik?
    Ha esetleg tudnátok eladó új, vagy 100%-ban hibátlan állapotú készüléket, ne tartsátok magatokban.
    (1db webshop hirdeti már csak, de félek, hogy nem magyar, ráadásul az érdeklődésre sem válaszolnak :) )

    Köszönettel,
    Jani

Új hozzászólás Aktív témák