Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Akron99 #6687 üzenetére

    Nem, most vagyok melóban :DDD Jaja, egyébként tylerddd hsz-ét kicsit benéztem, de már nem tudtam szerkeszteni, bocs :)

    De talán Neked is többet kellett volna aludnod, mert abban viszont biztos vagyok, hogy lezárt állapotban a wifi kikapcsol, és ilyenkor ha akarna se tudna frissíteni, hiszen nincs netkapcsolat. Csak akkor frissíthet, ha a wif mellett a 3G is be van kapcsolva, mert ilyenkor "ébren" a wifit használja, alvóban azt kikapcsolja, és ilyenkor visszavált 3G-re, tehát persze, hogy ilyenkor frissíti a leveleket, sőt mindent. De ha nincs 3G, se wifi, akkor kizárt hogy frissítsen, mert nem tudja fogadni az értesítéshez szükséges adatokat. A másik lehetőség, ha töltőre van dugva, mert akkor lezárva se kapcsol ki a wifi. Ezt szerintem rajtam kívül is többen megerősíthetik Neked, de vissza is olvashatsz kicsit, mert nemrég volt erről pár hsz, hogy hogyan is működik a wifi.

    Minden egyéb esetben amikor legközelebb csatlakozik hálózatra, akkor húz le mindent (ilyenkor van, hogy több levelet is kapok egyszerre).

    Tehát ha Neked alvóban is frissít, akkor két lehetőség van: vagy töltőn van, vagy be van kapcsolva mellette a 3G is.

    #Gerisz: ugyanez. Ha Neked frissít lezárva, akkor be van mellé kapcsolva a 3G is, és alvóban visszavált wifiről 3G-re.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák