Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz tailor #6211 üzenetére

    Érdekes: Nekem még egy korábbi frissítés után elszállt a mobilnetem, akármit csináltam, kézi beállításokkal se ment, mindent próbáltam. És ez nem hébe-hóba előforduló hiba volt, hanem konstans és több SIM-el is próbáltam, amelyek mindegyike működött más telókban, tehát azt se lehet mondani, hogy bent a szervízben nem tudták produkálni a fennálló problémát. Lényeg, hogy bevittem a szervízbe. 1 hét múlva mentem érte, és visszakaptam ugyanezzel az üzenettel, "hiba nem észlelhető". Ami mint kifejtettem lehetetlen, elég széleskörűen teszteltem. DE a poén, hogy azóta működik. Kizártnak tartom, hogy semmit se csináltak volna, hiszen egy ilyen hiba, ami itthon többszöri újraindítás és gyári visszaállítás után is fennált bármilyen SIM-et tettem is bele egyszerűen lehetetlen, hogy csak úgy eltűnjön. Szóval hogy is van ez? :) Szerintem van rá egy jól bevált, kb. 2 perces javítási metódusuk, amivel megjavították, csak javítja a statisztikát, ha eleve jónak állítják be a készüléket... eggyel kevesebb hibás L800 ugyebár

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák