Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz tailor #6204 üzenetére

    Na, skydrive sikeresen működött idebent is, úgyhogy nem kell estig várni, itt vannak a képek: [link]

    Én talán 3-4 képen vettem észre (a nagyon világos barna, enyhén megvilágított bútorlap, meg talán a cserépkályha), de ezeknél is kicsiben látszik jobban, kinagyítva teljes képernyőre kevésbé zavaró. Ahogy elnéztem mások képeit bizonyos színárnyalatokra reagál így, az viszont nem tudom lehet-e csak szoftveres hiba, nem inkább hardveres (szar az érzékelő)? Ma este még felrakom a frissítést, mert most jelezte hogy van, és megnézem javul-e a helyzet. Egyébként pedig majd 10-11 hónapos korában bemegyek a garpapírral, hogy cseréljék :) Mondjuk ha szoftveres, akkor a 7.8 még segíthet rajta (persze el is ronthat egyéb dolgokat :DDD ). Kicsit elszomorodtam, mert egyébként nagyon imádom ezt a telefont, annak ellenére hogy tudom, hogy vannak hibái/hiányosságai és ismerem is ezeket. És sajnos azt kell mondjam, a bugok miatt nem bánom, hogy az elmúlt 10 évben nem volt Nokiám, és valószínűleg a következő 10-ben sem lesz. De minimum várok fél évet a megjelenés után, mire kibuknak ezek a gubancok :) Mondjuk lehet már 2 év múlva ha akarok se tudok venni Nokiát, főleg ha továbbra is ilyen ügyesen próbálják elijeszteni a vásárlókat :W

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák