Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz polonic #6838 üzenetére

    És ezt hol/mikor állította 100%-osan, nyilvánosság előtt a Nokia? :) Én csak örülnék, ha így van, de nem tudok róla. Az is mondhatni az utolsó pillanatokban derült ki, hogy nem jön rájuk a 8-as, addig méééélyen hallgattak róla, pedig jóval előtte tudniuk kellett... A 7.8 inkább csak amolyan odavetett csont, amivel igyekeznek nyugtatni a kedélyeket, és igen valóban vannak benne tök jó dolgok, de igazából sok gondjuk nem volt vele, hiszen a WP8 miatt ezek a dolgok amúgy is ott voltak a tarsolyban. Innentől viszont én nem sok mindenre számítanék. Még maximum egy 7.9, de az se sok újítással, hiszen mint láttuk már a mostaniak nagy része is hardveres korlátok miatt sem kerülhet át, plusz mire ez esetleg kijön már a fejlesztők nagy része is 8-asra fog dolgozni, nem lesz érdekük életben tartani, pénzt ölni a hetesbe. Eladtak pár millió Lumiát, ez elég is volt, hogy egy kis pénz álljon a házhoz, de a következő generációval terveznek inkább hosszú távra szerintem.

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák