Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz telemann #6689 üzenetére

    Akkor tényleg a hard reset maradt még, azt megpróbálhatod, vagy újraindítgatás, app újratelepítés. Újraparaméterezés, csempe újra kirakása, nem tudom :( Mindenesetre érdekes a dolog. Ha AccuWeatherről van szó, arról bizton állíthatom, hogy nekem megy gond nélkül L800-on, szóval mennie kellene. Nekem ilyen 80-100 appom van most perpill a telón, de nem hiszem, hogy az appok mennyiségével gondja lenne amíg nincs tele a tárhely (ha igen, akkor az elég szégyen). Olyan viszont lehet, hogy egyik-másik app nem csípi egymást (legalábbis androidon már találkoztam ilyennel, hogy felraktam valamit, és egy másiknak szétesett a felülete, akármit csináltam nem oldotta meg semmi csak ha töröltem a másikat :) )

    Ez a 233 azért elég sok. Ennyi van ebben a pillanatban a telón, vagy csak ennyit telepítettél kezdetek óta? Mert ha jól tudom, az felsorolja azt is, amit már felraktál, de töröltél, csak mert valaha volt már a telódon.

    #Karma: Hoppá, ezt nem is tudtam, és hány agent lehet max?

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák