Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz neooen #6159 üzenetére

    Hmm... érdekes, nekem a linkelt hibák közül egyetlen egy fordult elő. Masszív az összeszerelés, nem lötyög semmi, foltosodásnak semmi nyoma sehol. T-Mobile-os a teló, mégis automata beállításokkal sincs semmi gond a mobilnettel, se MMS-el. Na jó, a kijelző karcosodást nem tudom, mert fóliával nyúzom, de erre a telóra ugyebár nincs 100%-ban takaró fólia, és ami kilóg azon sincs még csak mikrokarc sem :Y Pedig tok nélkül használom, és csak annyira figyelek, hogy semmit ne tegyek mellé a zsebbe (mondjuk ezt már nagyon régóta így csinálom, nem csak emiatt a teló miatt). A hangerő az tényleg bug, de úgy tudom, az sem Nokia-only hanem a WP baja, de majd valaki megmondja a tutit.

    Nem védeni akarom, mert tényleg vannak hiányosságai, de én csak olyanokkal futottam össze, amelyek a WP sajátosságai nem csak ezé a telefoné.

    Nem lehet, hogy valami gyári hibásat fogtál ki? Csapj az asztalra, és kérj egy komplett másikat. Ennyi bajjal (főleg ha nem is javítható némelyik) szerintem cserélniük kellene.

    #6158 Zol01: nem vagyok egy szakértő, de szerintem ha a SIM sérült volna, akkor elszáll az egész, nem csak az SMS :)

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák