Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkiss0

    tag

    válasz zzola #1996 üzenetére

    Szia!
    Szerintem - tapasztalatok.

    A 630 gyorsabb, tovább bírja az akksi (1 sim, inkább kevesebb, mint több használat - nekem 3-4 munkanapot megy - értsd 2nap8-10óra; 3nap8-10óra, kétszer már 5 munkanapot is ment) állandó takarékossággal, 2G, ohne folyamatos mobilnet. Net leginkább wifi, ha mobilnet, akkor utána azt gyorsan ki is kapcsolom. Nem mállik a hátlap, traumát jól bírja. Nincs koppintásos ébresztés (jól jött 520-on, mikor a ki-bekapcs gombot eltörtem), nincsközelség érzékelő - telefonálás közben a képernyő nyomásának hatására kapcsol le a kijelző, ha elvesszük a nyomást (fül, ujj, arc) akkor bekapcsol a kijelző - na ez nyáron izzadtan egy szívás, mert nem kapcsol vissza, oszt akkor lehet nyomkodni a ki-bekapcs gombot.

    Az 520 kisebb, könyebben elfér. A kijező annyival kisebb, hogy betöltődéskor nem látszik elmosottság. A 630 egy-egy pilanatra igen. Jobban kézre áll, kevésbé esik ki (mindekettőt leejtettem már számtalanszor, a 630-at többet). Mállik a hátlap, főleg a sarkainál, de a traumát jól bírja (egyszer a ki-bekapcs gomb, egyszer az érintőkép. tört össze, a kijelző nem - a digitalizáló 12 EHUF volt. khm. )

    Szerintem ebben az árketegóriában nem tudsz rosszul dönteni.
    520, 530, 630 mind jó választás lehet.

    Hamar megszoktam a nagyobbat, már a kisebb nem kéne!

    Remélem segítettem!
    zkiss

    Windows XP, mert megérdemled! :-)

Új hozzászólás Aktív témák