Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarQs

    senior tag

    válasz A214 #1912 üzenetére

    Hát, igazából ez nagyon egyszerű! A kapcsolatoknál csak egy opció van a keresésre - a nagyító piktogram a pluszjel mellett, biztos vágod is. Na, ha oda tel.számot beírva nem kapsz találatot, akkor nem tudsz tel.szám alapján szűrni/keresni, csak név szerint. Ennyi. ;)
    A hívásnaplóban van rá lehetőség, de ott is csak azokat dobja ki, amik nincsenek név szerint mentve.

    (#1913) Kaneven
    Nem tudom ma mi az aktuális, de a közelmúltban Viberre sok volt a panasz - más platformokról is jelezték (Droid, iOS). Skype-ra lehet kevesebb, de szintén érkeznek kérdések anomáliákkal kapcsolatban - ha visszaolvasol párat, épp találsz is egyet (#1904). A topik tetején található keresővel valószínű hamar képbe kerülsz a témában, ha használod - elég egyszerű szűrni rá. Kulcsszavak -> "Skype" / "Viber".
    A készülék nem por- és vízálló, nem úgy tervezték, így strapabírónak nem nevezném, de az enyém már fürdött egy alaposat. Akkor azt hittem elbúcsúzunk, de adtam neki 4-5 nap pihenőt, hogy szétszedve száradhasson, aztán meglepődve tapasztaltam: mintha 'mise történt volna.
    A készülékház műanyag, így az erősebb behatásokat/karcokat begyűjti, mint minden más is, de nagyon okosan úgy tervezték, hogy ez teljes egészében (gombjaival együtt!) le is cserélhető/pattintható, így a kijelzővédő fólián kívül más védelmet nem is alkalmazok. Ha majd durván le lesz rongyolva a háza, lecserélem pár kék színű mátyásosért.
    Üzemidő átlagos használat mellett biztosan megvan legalább másfél nap, de okosan több is kihozható a dologból - ez egyéni preferencia kérdése.
    Egyéb tapasztalatok: megbízható, hétköznapi készülék, elég jó ár/érték aránnyal - szerintem még jól is néz ki - a rendszerhez, appokhoz pedig kvázi folyamatosan érkeznek a frissítések. Fejlődőben van még az OS, ennek alapján érdemes is az elvárásokat támasztani vele szemben...

    [ Szerkesztve ]

    "Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Új hozzászólás Aktív témák