Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbego

    aktív tag

    válasz #34322688 #1869 üzenetére

    A másodikra: Beállítások -> Tarterületsegéd. Itt részletes én megadhatod.

    Üdv, P

  • MarQs

    senior tag

    válasz #34322688 #1869 üzenetére

    1.) Beállítások -> biztonsági mentés -> alkalmazások+beállítások -> (oldal alja) biztonsági másolatok kezelése -> pipáld ki a Beállítások biztonsági mentése négyzetet -> törlés gomb.
    Ezzel a teljes biztonsági mentést törlöd a telefonról (beállítások + alkalmazáslista), de a OneDrive-ról is törölnöd kell a korábbi mentéseket, ha teljesen megakarsz szabadulni tőlük! Jelentkezz be a tárhelyedre, majd klikk a fogaskerékre (jobb, felső sarok) -> Beállítások -> Eszközök biztonsági másolatai (baloldali menü) -> Törlés gomb.

    2.) Nem tudom konkrétan erre gondoltál-e, de a fotóidat vagy a gépeden keresztül, a Windows Intézőből (Start menü -> Számítógép) rendezed el kábellel csatlakoztatva a telót, vagy, ha telepítve van a Fájlok alkalmazás, akkor kábel nélkül megtudod oldani a dolgot!
    Megkeresed a progival belső memóriában a fájlokat (Telefon -> Pictures), kijelölöd mindet és a memóriakártyán lévő ugyanezen mappába áthelyezed őket. Fontos, hogy csak fájlokat tudsz mozgatni! Mappákat fájlokkal együtt egyelőre még nem, így érdemes előre létrehozni a célhelyen a szükséges könyvtárakat és utána indítani a másolást!

    Másolás/áthelyezés után állítsd át a a fotók mentésének a helyét a microSD kártyára, ahogy mrbego írta!

    (#1871) japy
    Közepes fénynél és csak fent nézem! Eskü! :K Pedig nem vagyok egy vakegér, tudok szőrszálat hasogatni! Ha Debrecenben jársz, vendégem vagy egy gyors sörre ha megtalálod, de ha nem, akkor te fizetsz! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Új hozzászólás Aktív témák