Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz Billy132 #399 üzenetére

    (#388) Billy132

    Mégis miért akarsz elbírni ennyi "fannal" hidd el én sem megtévedt buta szar vagyok azért váltottam Nexusról Windows Phone-ra... Nagyon valószínű hogy a többi "fan" sem amiatt van itt, mert már kurvára elege van a kókány androidból...

    (#392) Billy132

    "Büszkék lehetnek rá a Microsoftnál, hogy hatod annyit se (7 millió) tudtak eladni a legolcsóbb telefonjukból mint a Samsung a legdrágább telefonjából az S4-ből (45 millió) vagy az Apple az iPhone 5-ből (50 millió). Megintcsak grat nekik."

    Igen 45 millió légy nem tévedhet... linket kérek a számok izagolására.

    (#399) Billy132

    Inkább lennék ez a csávó mint egy microsoft zombi. A mondandómat meg ha megtudod cáfolni, akkor rajta, de te csak ilyen válaszokra vagy képes úgy tűnik.

    Mi a célod ezzel a trollkodással úgy általában. Idejöttél egy Tuxos avatárral, meg elnyomtad a sablon "Megölte a Microsoft a Nokiát" szöveget. Nagyon sokan vagyunk Lumia felhasználók akik szeretik a telefonjukat, elégedettek, és alapból márleszarják az egész Androidos szopórollert, hallani se akarnak róla, mert túl jól ismerik. Szerintem te viselkedsz úgy mint egy anti Microsoftos Mozzila felhasználós csakazopensource szabadságharcos Androidos XDA "modder" hülyezombi.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák