Új hozzászólás Aktív témák

  • Blyan

    félisten

    válasz kolosanyi #2719 üzenetére

    A zenelejátszó és az ie HTC Trophyn is összefosta magát olykor, szóval nem biztos, hogy 800-as baki. :)
    1000x elmondtam már, a 7.x sokkal stabilabb volt, már a legelején is, mint bármikor a 8.x. Bő 1 évnyi használat alatt a frissítés volt az egyetlen amikor újraindítottam, és emellett kétszer szarta össze magát a zenelejátszó és az IE miatt.
    Az 920-at szinte hetente (aztán naponta, mert zárlatos volt az usb aljzat, csere megoldotta), az 520-at is kb két hetente újra kellett indítanom. Valami mindig volt.

    A 630 egyelőre jól bírja, nekem főleg az üzemidő az ami nagyon tetszik.
    Mindent egybevetve viszont nem értem ezt az 53, 4x elképzeléseket. Kb ez kéne a legalja legyen a WP-nek.
    Igénytelen anyagból van a ház (pedig maga a készülék nagyon jól néz ki), fos a kamera (az 520-é mérfőldekkel jobb), viszont gyors mint a nagyok (mint anno a 8.0 alatt az 5,6,720), a kijelző szerintem nagyon jó ahhoz képest, hogy hova pozicionálták (CB IPS, nagyon ott van, az 520 után remek használni, még ha kicsit pixeles is).

    [ Szerkesztve ]

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Új hozzászólás Aktív témák