Új hozzászólás Aktív témák

  • Z()L3

    tag

    válasz zzola #2061 üzenetére

    Az frankó akkor :)
    Nem telefonálok túl sokat, néhanapján kell hogy el tudjam magam foglalni olyan 2.5-3 esetleg 4 órán keresztül, azt akkor remélem bírni fogja :)

    Ami meg nem lesz az E52-höz képest az meg semmiség :D A vaku hiányát észre se fogom venni. Alig fotózok (oda nem kell :D), zseblámpaként meg nem használom, arra ott a fejlámpa :D Na meg az előlapi kamera...4 és fél év alatt 1x max 2x használtam, szóval nem sűrűn :D

    Egy nekem átlagos használattal akkor szerintem a 3-4 nap is meglehet, persze nem akkor amikor 3-4 órát nyüstölöm egyszerre :D

    Nagy előrelépés lesz az E52-höz képest a navigáció is az tuti a nagyobb kijelző miatt, na meg a játékok is :)

    Papírforma szerint van a közeli Euronics-ben egy Sim-es is, lehet inkább az jobb lenne, ne legyen azért már a második ott feleslegesen :) Jobban szeretem az ilyen dolgokat személyesen intézni :)

    Köszi az info-t ! :R

    Sim kártyámat remélem cserélik azért majd ingyen, de ha nem akkor is a T-s ár alatt vagyok még :) (Ha ott venném akkor tuti ingyenes a Sim csere, de így nem tuti - mindegy, akkor is a 48ezer alatt maradok)

Új hozzászólás Aktív témák