Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Adames #1342 üzenetére

    -gif: jogos, de manapság ki nézeget gif-eket? bár pl 9gag-en egyre több a gif, ezt aláírom.
    -igaz, zavaró, hogy az egész telefonon egységes hangerő van csak, ez wp7 óta ilyen
    -optikai zoom? egy ~40 ezres telefonban? elvárások azok vannak... :) ahogy írta is a kolléga, digitális zoom van.
    -igen, adhattak volna normál hosszú adatkábelt + USB ajzat végű töltőt, de ez van, ezt kell szeretni.
    -nekem elég ha a lockscreen egyedi
    -a szoftveres EQ-ról már kifejtettem a véleményem... amennyit a DAC/AMP tud, annyit tud, ezen EQ-val nem nagyon lehet javítani, max ha az embernek a "V-preset" a perverziója, rányomhatja, de egy jó lejátszó EQ nélkül szól jól.
    -ezt a rezgős dolgot majd megnézem.

    szerk: amúgy fájl átvitelre használhatod a skydrive-ot is akár. gépen feltöltöd az adott fájlokat a felhőbe, majd a telón lecsápolod őket, azt mondjuk nem tudom, melyik mappába tölti le (képeket a mentett képek mappába, a gif miatt megnéztem). kapsz 7GB tárhelyet, microsoft accout kell csak hozzá, ezt a telefon miatt amúgy is meg kellett csinálnod.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák