Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Most jött el az az idő amikor először elgondolkodtam azon, hogy 'mi lenne ha WP?!'
    Eddig nagyon nem jött be a csempe, de lehet megbarátkoznék vele egy idő után, mert ez az 1520 elég meggyőző.

    Valaki legyen szíves segítsen nekem! :) Eddig ismerem kipróbálás szintjén (pár nap-hét) az iOS-t, a droidot 4éve, mindennapos használatban (saját), de WP-t pár napos vagy hetes időintervallumra még nem volt szerencsém hatalmamba keríteni, az ismerkedésünk alapja kb. 2-3óra volt ami alatt röviden pont csak annyi jött le ami elsőre látszik, hogy csempe-csúszós a csempe(sehol egy akadás) meg hogy nem jön be a csempe és nem tudom mit hol keressek, bár bevallom, nem próbáltam testre szabni.

    Amennyire csak lehet független véleményeket, tapasztalatokat szeretnék ami felvázolja a wp (idegesítő) hibáit ami droid után nagyon zavarna, és/vagy iOS-hez viszonyítva.

    Köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz nicu71 #260 üzenetére

    Köszi! :) Ebből van 1-2 ami idegesítene de mindenesetre jó esélye van bekerülni nálam a lehetséges választások közé. Bár még nem biztos, hogy droidról/(HTC-ről) most váltanék, max. iphone-ra, ha nagyon elcsesz valamit a HTC és nem találok hasonló hozzám illő alternatívát. Én 2évet használok egy telefont, már a gari miatt is, szóval nem zárom ki a WP-t, 2év alatt van ideje fejlődni és elérni egy olyan szintet ami annyira kielégítő számomra mint az android vagy mint picit több kompromisszummal az iOS.

    Mr.Silkó: Köszi Neked is. Majd a jövő évben lecserélem a One X-et, aztán mint írtam, 2év alatt meglátjuk mi lesz a wp-vel és ha eleget fejlődik talán kap egy esélyt. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Nem értem mit vitatkoztok azon hogy ki hol hordja. Irány a szabó aztán minden gatyából ilyet csináltatni --> [link] mintha erre találták volna ki. Bár megnéznék egy öltönygatyát ilyen kivitelben... :DDD idült heresérv.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BiP #308 üzenetére

    :)) Nem is igaz, mert a bohócok tehetséges artisták. :K amúgy tényleg vicces hogy mennyi ilyen nagyfiú van X-évesen X-10év unintelligenciával. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák