Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz poolzee #1941 üzenetére

    Én nem értem, hogy itt nem tud senki olvasni ?
    Miért ne lehetne egy kisebb típus bizonyos dolgokban jobb a nagyobbnál ?
    Nem siránkozok és kérek mindenkit, hogy a "hülye gyerek" jellegű hozzászólásit tegye meg irányomban privátban, ne itt a közösben. Én sem bántok senkit, engem se sérelmezzen, és még közelébe se menjen lehetőleg. Mindezt privátban illetve személyesen felvállalom szívesen, akár 1 sör mellett is.
    Egyébként a száj- és tollkarate nem az erősségem.

    Úgy gondolom senkit nem akartam meggyőzni, csupán leírtam, hogy én mit tapasztalok. Sok fórumban jártam, és mindenhol megvannak a "Fú ez egy b_r_m. Na ennek megmondom a frankót" típusú emberkék. Én nem nekik írok.
    Egyáltalán nem jobb a 1320 kamerája, a fülese, a kijelzője. Mint írtam, hogy közeli képek készítésénél jobban fókuszál illetve talál fókuszt a 1320-as.
    Egyébként országos téma már ez a: "Ha fotózni akarsz vegyél fotógépet", stb....
    Aki ilyeneket ír, akkor fogalma sincs arról, hogy a kezében egy multimédia eszköz van.
    Vagy külön kéne MP3 lejátszót, telefont, laptopot, fényképező gépet hordanom ???
    Ezek már NEM csupán Telefonok !! És éppen a gyártó arra büszke, hogy ez már felér akár egy jó fényképezőgép képminőségével. Tehát igen, ettől már el lehet várni a minőséget.
    Egyébként a gyári fülessel próbáltam a készüléket, illetve egy Samsungal is, amivel nagyon szépen szól.
    :R

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák