Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    Pár hete fogtam a kezemben 1520 mellett, jó kis cucc, de a 1520 érezhetően gyorsabb volt. (még a menüben is). Persze az még nem végleges volt, biztos sokat javult azóta.

    "A belső tárhely 8 GB, de csak a hivatalos specifikáció szerint, mivel ezen kell elférnie a rendszernek és a gyárilag telepített appoknak, így nagyjából 6 GB marad a felhasználónak. A microSD kezelése óta viszont ez nem okozhat problémát, maximum 32 GB-os kártyákat képes elfogadni a telefon."
    Ezzel nem értek egyet, mármint a kiemelt résszel. Nekem 820 van, ugyanúgy 8Gigával, és hiába van benne SD kártya, a programokat nem lehet arra telepíteni, csak a belső memóriára, és így bizony szűkös tud lenni a tárhely. 1-1 komolyabb játék több gigát is igényel a telepítéshez, ami egy belakott telefonon már nem igen szokott szabad lenni.
    Jelenleg csak a térképeket és a fényképezőt (kép/videó) tudtam átirányítani SD-re. Persze ha valamilyen módon lehetne SD-re appokat telepíteni, csak én nem tudok róla, szóljatok, hasznos infó lenne.

    (#29) woland_y2k: Köszi. Akkor továbbra sem teljes megváltás az SD kezelés, ugyanúgy kevés lehet a 8 (6) GB az appoknak.

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Воланд #221 üzenetére

    "A készülék hátán a C7-esen 8, míg a mai készüléken 5 megapixeles fényképező van, így a „kőkorszaki” telefon 3 millióval több képpontot tud rögzíteni, mint mai társa."

    Na meg ugye ne felejtsük el, hogy a C7 valami EDOF, a 1320 meg autofókuszos.
    Imádtam a C7-esemet, de pont a fényképező egy ratyi volt benne. Szinte lehetetlen volt vele (nem távolra) éles képet csinálni. Az ezeréves 5800 is jobb képet csinál.

    (#222) Ricardo
    A Nokia bealudt az érintős telefonok megjelenésekor. Kiadták a symbian toldozott foltozott variánsát, hogy működjön érintős felületen, de messziről sikított róla, hogy nem arra tervezték. Az egyik legjobb rendszer volt amit hagyományos (nem érintős felületen) használtak, de az új igényeknek megfelelően újra kellett volna írni az alapoktól és nem csak reszelgetni. Ez lett volna a meegoo, de későn jött.
    Tökéletesen egyetértek.

    "Az más kérdés, hogy ez az egész folyamat mennyiben volt köszönhető a fel nem ismert változásoknak, és mennyire a szándékoságnak. Ezt sohasem tudjuk meg."
    A Nokia ott tényleg bealudt az érintős korszak elején. Nem volt abban szándékosság.
    Amit utána csináltak, és lelőttek minden projektet, szétverték a fejlesztőcsapatokat, az már szándékos volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák