Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poolzee

    tag

    válasz pit450 #662 üzenetére

    zack jóvoltából van egy cikk itt:
    http://logout.hu/bejegyzes/zack/valtas_androidrol_a_windows_phone_rendszerre.html

    Igaz hogy Ő 1520-ra vátott, de nagyságrendileg én is ezeket tudnám elmondani a fentebb 1320 leírtakkal kiegészítve.

    poolzee

  • eladogeppc

    veterán

    válasz pit450 #662 üzenetére

    Szia !

    Mindig az a kerdes, hogy mire fogod hasznalni ?
    Facebook, netezés, filmnézés,zenehallgatás ? Unod a Romolgatast, hogy menjen is valami ? Nem vagy fotó mágus? Nem veszed elő a notidat minden áron? Egy fél tabletet keresel ? Sokat levelezel ? Fontos egy stabil navigációs készülék? Office alkalmazásokat használsz? Word, egyebek ? Szep nagy minőségi kijelzőt akarsz ? Hangminoseget akarsz ?

    Na akkor ez a te telefonod !!!!!

    Ha olcsón akarsz hardcore jatszani, akkor viszont nem. Ha nézegeted a kamera pixelesseget, akkor szinten nem. Ha antutu fan vagy, akkor sem.

    Egyebkent ha veszel, akkor a nagyobb jatek nevek itt is megvannak, de ami androidon ingyenes, az mar többnyire itt is megjelenik !
    Programokból van itt is dögivel, nekem sokminden nem hianyzik.

    Egy közepesen jo fulessel nekem ugy szol mint atom a telefon,
    En 8.1-et raktam fel rá, mert nekem a wp8 gagyibbnak tunik, es sok pluszfunkciot csak az új Os-ben érhető el.

    8.1 alatt szinten van felso menüsor mint android esetében, ahol kapcsolgatni lehet a Wifit/bluetootht illetve 5 dolgot amit kivalasztasz.

    Röviden Ennyi.

    Ja ! Nekem a kijelző érzékenysége és minősége nagyon bejott.
    Nagyítóval lehet hogy pixeles, de szerintem egyaltalan nem veszes. A FullHd tv-t sem 20 cmrol nezzuk.

    - Akkuidot nen tudok. Mert nyúzom mint allat, de hogy mennyit volt kijelzőn a kütyü, nen tudom. Os nem ad vissza infot. 1 nap kb 1-2 ora GPS, kb 2 óra beszélgetéssel, netezessel, exchange/gmail/face 3g+wifi szinkronnal legnagyobb fenyeron reggel 6.20 tol idáig 43%...
    Szerintem nagyon nem rossz !!!

    :R

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák