Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdtomi

    senior tag

    válasz Liudvikas #38 üzenetére

    Oké van több is, hasonló árban, és van pár qwertys, de a többit nem nézem, aki fizikai qwertyt akar olyat vesz. Aki hagyományos telót akar és semmi mást annak hiába listáz ki az ember érintős telefonokat. Ezért sem írtam az 500at ide.

    Így van alternatíva és olcsóbban is. Én saját véleményem, hogy a felsorolt 7 készülékből ha muszáj lenne talán kettőt vennék meg. Inkább nem mondom melyikek azok, de úgyis kitalálod :D (többi márkában csalódtam már)

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

  • tixem

    addikt

    válasz Liudvikas #38 üzenetére

    Nos ezek mind olcsóbbak/ugyanannyiba kerülnek, és akármilyen kakinak vannak titulálva, Android fut rajtuk (kivéve a Nokiák), és azért azok jobban használhatóak. Unokaöcsémnek Telenor One Touch van, és hát igaz kicsit pixeles a kijelző, de nem azt kell vadászni... bőven használható kategória. A sebessége is tűrhető hétköznapi használatra.

    Ja és nem beszélve erről

    Dominoban 36 ezer, listaárom meg 40 ezer. Jelenleg ebben a kategóriában az SE LWW a best buy, és engem hiába győzködtök, megvan már fél éve, egyszer fagyott le az is azért mert kezdőként elbaszarintottam rajta valamit.

    Ha valaki az fogja most állítani, hogy bizony ez az Asha jobb mint az lww, ott valami nagyon nincs rendben :D Valamint a tegnap bemutatott LG l3 is jobb alternatívának tűnik így első blikkre 35 ropiért, engem a tegnapi MA tv meggyőzött, hogy egy korrekt kis cucc. Ja és nehogy Android fanboynak legyek titulálva. Ennyi pénzért ott az 500, bár az se egy fényes mutatvány ettől jobb. Ez a telefon max a galaxy mini típusúak ellen indulhat, 25 ezernél többet nem ér!

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák