Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz hack69 #49 üzenetére

    Mármint mire kellene rájönnie? Arra, hogy hack69 és pár másik embernek nem tetszik az EDOF? Szerinted mennyire tesznek rá, hogy néhány "hozzáértő" fórumozónak tetszik vagy sem?

    Az egységsugarú júzer az sem tudja mi van benne, csak azt, hogy gyorsan és elfogadhatóan lehet vele fényképezni. Rohadtul nem fogja érdekelni, hogy EDOF, AF, vagy akármi. Márpedig teljesen jól használhat az EDOF, ahogy tesztekben látható, sokszor még egyes gagyi AF-kameráknál is jobb. Akinek meg tényleg fontos a fotó, az meg úgyis aszerint válogat, és az ismerni fogja a jó kamerás telefonokat, nem 700-at fog venni, hanem N8-at.

    Nekem pl. sokkal fontosabb lenne az NFC, én most ez alapján válogatnám a telefonokat, ha kínálna már valaki megfelelő szolgáltatást, hardvert...

    Kicsit fájlalom a tesztben, hogy a Nokia navira mindössze egy mondat jut, a facebookra meg egy teljes bekezdés, holott súlyban sokkal nagyobb a navi (elvégre más nem kínál ingyenes offline navit a telefonjaihoz) Jogos, hogy minden készülékben gyakorlatilag ugyanaz, de azért lehetne pár szót vesztegetni a térképekre (mikor frissítés, melyik gyártó) milyen POI adatbázis van, stb. (Nem nekem, mert én tisztában vagyok vele, de azoknak, akik tájékozódni jönnek a Mobilarénára szerintem több támpontot adhatna.)

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák