Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    Felhívnám a figyelmet: a Nokia Áruházban (ovi) jött frissítés az extra belle iconnsra is, de az andromenü rögtön rákontrázott; bővítették az ikonokra kioszható alkalmazásokat és a kijelző lezárása végre nem külön ikont foglal, hanem pozicionálható pl. a töltöttség kijelzőnél egy parányi "söprésre"; gyorsabb és nagyon "lakhatóvá" teszi a telefon kezelést. Ami (nekem legalább is) külön öröm, 205 Ft-ért vásárolható a WP7 Clock widget; nagy méret, 1/2 és 1/4 méretben rakható fel, utóbbi nagyságban pont odafér a kerek analóg helyére, viszont digitális a kijelző, napot, dátumot olvasható méretben feltüntet. Az óra alkalmazás indul róla. Ergonómiailag is nagyon kúúúl. Ezekkel a kiegészítésekkel azt tudom mondani erről az 1.3-as processzoros kis tapicskás symbián utsó mohikánról, mint annak idején az E52-ről, melyet szállóigévé tettem:
    Egy hibája van; nagyon vigyázni kell vele, mert sajnos qrwajó!!! Attisx témáival maga a tökély...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák