Új hozzászólás Aktív témák

  • attisx

    addikt

    válasz dlt #296 üzenetére

    Nagyjából azt nyújtja, amire számítottam. A körülményekhez képest elégedett vagyok: eredetileg 808-ra terveztem cserélni az N86-ot, de sajnos a technika ördöge közbeszólt, így rögtönöznöm kellett.

    Külsőre nagyon tetszik, feketében igényes, elegáns darab, jó kézben tartani. A rendszer gyors, stabil (még sima Belle van rajta, mivel drágalátos magentáék még ücsörögnek az FP1-en). Már egész jól sikerült belaknom.

    Az egyetlen dolog, amivel perpill nem vagyok teljesen kibékülve az érintőképernyő fizikai mérete, elég sokszor mellé nyomok, különösen Opera Mobile-ban - hiába használom 175-200%-os nagyításon (éljen a 220ppi-s pixelszűrűség...) - az álló qwertz használata pedig kifejezetten felejtős. A 3,2 col véleményem szerint férfi kézhez kevés, ráadásul szerénységem a maga 174cm@62kg paramétereivel nem is tartozik a termetesebb egyedek közé. Jah és ami még kicsit hiányzik az N86 után az FM transzmitter.

    Szóval egyelőre elvagyok vele, de ha jóárasodik a 808 valószínűleg újra életbe lép az "A" terv...

    [ Szerkesztve ]

    Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Új hozzászólás Aktív témák