Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jety91

    őstag

    válasz karldergroße #21903 üzenetére

    Fentebb írtam én is, hogy nem vagyunk rád kíváncsiak. Old Rocker is ezt írta, de látom nem tudunk rád hatással lenni. Majdnem 22000 hsz van ebben a topikban és eddig csak te trollkodtál itt, senki más... Gondolkozz el ezen. Nem kérünk több hsz-t ide tőled. Köszi.

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz karldergroße #21903 üzenetére

    Igazad van, valóban elhangzott tőlem ez is, ezért elnézést, de mint ott is írtam, kicsit kezd sok lenni..

    Senki nem azt mondta, hogy azzal van a gond, hogy más véleményen vagy mint mi és ezt elmondod. Azt sem mondta senki, hogy az 5800 a világ legjobb telefonja, a legjobb rendszerrel.
    Viszont amiket te mondasz, abból láthatóan az jön le, hogy nagyon sok mindent nem tudsz, vagy nem akarsz megérteni, amit a többiek próbáltak veled megértetni. Nem tudom, hogy direkt csinálod-e, vagy sem, de mostanra ez teljesen érdektelen, mert látszik, hogy lehetetlen téged meggyőzni a hited ellenkezőjéről. Innentől meg parttalan vita az egész, aminek véleményem szerint nincs itt helye, mert csak a hasznos dolgokról tereli el a figyelmet, és felesleges indulatokat kelt.
    Az egészhez pedig hozzá tartozik, hogy nem ez az első alkalom, hogy idejöttél, és elkezdted mondani a magadét. Mégegyszer szeretném hangsúlyozni, nem a véleményed közlésével, és nem azzal, hogy mindezt elmondod van a gond. Mindenki elfogadja, ha valaki más véleményen van, viszont ami itt már másodjára folyik, az lassan szimpla trollkodás, aminek nincs helye itt, akár a fórum szabályait nézzük, akár a normál etikettet.

    Ezt te valahogy nem akarod megérteni. Többen szóltak előttem, hogy be kellene fejezni, megértettük a mondanivalód, dolog lezárva, de te csak nem hagytad abba. Hát így jött ki belőlem a "húzz el" dolog. Nézd, ha a szép szó nem segített, mért mondjam el újra szépen?

    Ha normálisan, érvekkel, és a telefonhoz kapcsolódóan szólalsz fel, vagy segítesz az ide tévedő embereknek, senki nem fog szólni érte, ha ide írsz, hidd el ;)

    Úgyhogy mégegyszer elnézést, ha durvának találtál, de tényleg ideje lenne befejezni ezt az egész történetet végre. Amúgy sem értem, ha annyira nem bírod az egész rendszert, akkor mért vagy itt? De most komolyan.. Sok minden van, ami nekem sem tetszik, elmondom a véleményem, aztán végeztünk, mit kell ezen napokat szenvedni. A fene se foglalkozna vele, ha a hideg ráz tőle..

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák