Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz karldergroße #21885 üzenetére

    Csak a legvégére: a franc sem kívánja, hogy beállj a csordába. Már annál is inkább, mert én semmiféle csordát nem védek, nekem E52-em van, plusz volt egy 5800, amit nekiadtam a feleségemnek. Én általában utálom az arany középutat, legfényesebb bizonyíték erre a pszichológusokat is meglepő ambivalens természetem. De, érdekes módon, ebben a hozzászólásban már tudtál úgy, és olyat jrni, amivel egyet tudok érteni és valszeg más is: a Nokia elvesztette a piaci hegemóniát, vergődik, lemaradt, nem tud átlépni a saját árnyékán.
    De, már megbocsáss, nem te vagy Galahad lovag, hogy most rendet vágjál az ostoba 5800 használók között; lerántsad a kendőt a szemükről, vegyék már észre, hogy ez a telefon rosszabb egy fapados S40-nél. Fáradt vagyok ahhoz - eddig melóztam, montíroztam - hogy most egy részletes összehasonlítást tegyek az általad preferált S40 és az 5800 között. így, anélkül, hogy elvégezném ezt az összehasonlító analizálást, minden explicit alátámasztás nélkül, a te szintén alátámasztatlan állításodra azt írjam: ez így egy baromság.
    Ha kivesézed, vannak hibái, - sokszor engem is bosszantanak kis apróságok, - azt mondom, oké. De te ex chatedra kijelentesz valamit, mintha te lennél Lord of the Mobiles, és ezt mások számára bántóan teszed. Sehol nem teszed hozzá a pici kis apróságokat, amik az én értelmezésemben, mint stilémáknak szerepelniük kellene ahhoz, hogy a véleményed tisztelhető legyen: szerintem, véleményem szerint, úgy gondolom... Mert az az interpretálási mód, (nem azért, mert trágárságot írsz az itteni felhasználókra, hanem, mert a kontextuális összefüggés következtében ilyen értelmezésben lehet dekódolni a szövegedet) amivel illeted a telefont, sértő. Azért, mert a látens jelentéstartalma: de idióta ökrök vagytok, hogy ezt a sz@rládát használjátok, ennél még a vécébe ejtett gyufásdobozom is többet ér... Blőd dolgot írsz és én csak egy dolog miatt vitázok veled: maradjunk a realitások talaján. Voltak dolgok, alkalmazások, amelyekben az s40 jobbnak bizonyult az S60-nál: összességében azonban ez nem igaz. Erről már máshol, másnak írtam.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz karldergroße #21885 üzenetére

    Figyelj, ha annyira szar az 5800, meg a S^1 és S^3, akkor tégy már meg nekünk egy szívességet, és húzz már el a topicból!

    Ha egyszer leírod, hogy szar, neked nem jön be, az magánvélemény, elolvastuk, vettük, továbbléptünk, de magam részéről kezdem kicsit(nagyon..) unni, hogy napok óta a te fröcsögésedet olvassam erről.
    Elnézést a stílusért, eddig direkt nem akartam belefolyni, de már kezd kiborulni a bili..

    Ha nem tetszik, vegyél s40-et, vagy android-ot, vagy iPhone-t, vagy wp7-et, vagy használj vezetékes telefont, de légyszíves ne minket boldogíts itt.. :(
    Köszönöm :R

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák