Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz karldergroße #17069 üzenetére

    hali
    valami nagy gond lehet a készülékeddel, az alábbi "hibák" az én telómon nincsenek:
    -lehet új üzemmódot létrehozni és szerkeszteni ugyanúgy mint régen
    -névjegyeket nálam rendesen keresi
    -automatikusan frissít a zenelejátszó
    -híváskor sima zöld csík
    -ébresztőhöz lehet zenét választani (óra-opciók-beállítások)
    a többit nem néztem (naptár stb), mert nem használom
    a garmint tegnap raktam újra (új memkártya), és tökéletesen működik
    üdv

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • jety91

    őstag

    válasz karldergroße #17069 üzenetére

    2: Nálam minden rendben :F
    3: Ezzel sem akadt eddig problémám a mostanival, de ezelőtt a 2 betűs mássalhangzókkal volt gondja a telefonnak, de azt már régebben orvosolták
    4. Ráböksz a tel.könyvbe a névre azon belül a képre majd: Kép->Eltávolítás
    Ha nem ajánlja fel akkor valami nagy gebasz lehet nálad :(
    5. Nálam a telefonnal készített képek vannak kint háttérnek, ami szerintem elég nagy felbontás ahhoz, hogy a méretfüggőséget kizárjuk. Egy dolgot vettem én is észre itt, hogy néha sokat gondolkodik a képen amikor hívnak, de viszont 2-3s után nálam megjelenik.
    6.Frissítés után nyomtál egyáltalán Hard Resetet :F
    10.Beállítások->Telefon->Dátum és idő és ott van a jelzés hangja menüpont
    14-15.Ezzel jár a fizikális gombok elhagyása sajnos :(
    16.Ízlések és pofonok kérdése, nálam sokkal átláthatóbb így :B
    17. Páran ajánlgatták az 50Ft-os fóliát a telefonra (nekem Brando van 2000Ft)

    Kapásból ments le mindent PC/OVI Suite-al a telefonodról (programokat, beállításokat ne)
    Formázd le a memóriakártyád és adj neki egy Hard Resetet!!!

    (Zöld+Piros+Kamera+Bekapcs gombok egyszerre lenyomásával a fehér képig kikapcsolt állapotban, majd ha sikeres a HR akkor a nyelvet fogja kérdezni a telefon bekapcsoláskor)

    Úgy látszik a 20->50-es frissítés akkor változásbeli különbséget hozott, hogy a telefonod megbolondult tőle.

    [ Szerkesztve ]

  • deka10

    senior tag

    válasz karldergroße #17069 üzenetére

    1 az ikonok itt valóban mások de egyébb programokkal azért lehet javítani rajta én már megszoktam nekem így jó.
    2 nálam lehet új üzemmódot készíteni
    3 a névjegyekkel sincs problémám (én nem szoktam külön választani Vezeték névhez írok mindent pl: vezetéknév: Szabó Antal )
    4 rámész az adott személyre kat egyszer majd alul a képre katt majd a kép és máris ott van megtekintés módosítás és eltávolítás
    5 nekem egy két kép van berakva személyekhez de azok működnek
    6 ha ki van oldva a bill. zár akkor ikon, ha le van zárva akkor csík
    7-8 a zenelejátszót én csak zenehallgatásra használom, nem szoktam nézegetni, van egy lista amit hallgatok oszt annyi
    9 ha sokat nyomkodom nekem is lemerül egy nap alatt de ha dolgozom és csak telefonálok és készenlétben van akkor elmegy 3 napot
    10 belemész a jelzések opciók beállítások és jelzés hangja
    11 van rá lehetőség csak külön progi kell, nekem ami fontos minden elérhető
    12 ha jól tudom vannak olyan témák amiknek más a színük, de magát a beállítást most én sem találom bár lehet nincsen
    13 a szinkronizációt nem tudom hogy hajtja végre de nálam lehet ismétlődést beállítani
    14 erre is vannak progik hozzá lehet rendelni a fizikai gombokhoz néhány alkalmazást bár ez egy érintős teló ezért nincs rajta sok gomb
    15 erre is vannak programok pl. the pencil
    16 a felső 3 ikonnal tudod visszanézni a nem fogadott a fogadot és az indított hívásokat
    17 az csak egy csomagoló fólia bár ennyi erővel rakhattak volna rá olyat amit lehet normálisan használni bár én most vettem csak (már van másfél éves a készülék és most cseréltettem rajta érintő lapot és keretet) mert most láttam rá normálisat
    18 én már egészen megszoktam nincs vele gondom az anyaga valóban nem a legjobb de azért nekem esett már párat és nem hullott szét és idővel lehet rajta ezt azt cserélni
    Hát kb. ennyi ja és frissítés után érdemes a HR (olvass utánna itt a fórumon is volt róla szó) mert sokmindent megold, de a szervízes frissítés a legjobb

    Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

  • akyyy

    senior tag

    válasz karldergroße #17069 üzenetére

    én cak azt mondom a gps-hez, hogy az nem a telefon hibája, ha egy utca nincs a térképen. vehetsz akármilyne gps-t, azokon se lesz rajta, amugy a nokia az navteqet használ, gps-ek általába topmapot (legjobb), google pedig teleatlast. garmint nemtudom

Új hozzászólás Aktív témák