Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taip

    senior tag

    válasz Laci993 #12078 üzenetére

    Nagyon úgy tűnik, hogy ez tényleg egy Navigation Edition, csak éppen az angliai T-Mobile-nak. Innen lehet a felirat. Az, hogy beveszi a vodás kártyát, az meg onnan, hogy valaki kikódolta. Feltételezem, hogy nem hivatalos viszonteladónál vetted számlával, garanciával. Ez a "mellékhatás"...

    Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

  • Criton

    veterán

    válasz Laci993 #12078 üzenetére

    Nekem is ugyan az van. Nokia 5800 Navigation Edition.
    Véletlen nem a Partnero-tól van a telcsi?

    A doboza érdekes módon tele van matricázva T-Mobile UK-val, de nem UK függő.

    A bolt szerint meg a Nokiát is megkérdeztem, és mivel ezeket itthon gyártják, lehet, hogy a T-Mobile UK rendelt, és ezek a darabok már nem kellett nekik(nem szállították le)....Most ebből mi igaz illetve mi nem, azt sajna én sem tudom.

    A Product Code nálam is 059349.

    Feltettem egy Firmware-t a nokiaprogramok oldalról, ami megy, és rajta van a RomPatcher is, de viszont más lett a Product Code, ez normális?

    Valamint ha vissza akarnám tenni az eredeti firmware-t akkor csak egy régebbi alatt találom meg a megfelelőt az én product code-om alá, ami ugye nem megy fel, mert a mostani a legújabb firmware.Downgrade meg nem megy.

    A legújabb firmware-hez meg sajna nem találom meg az én product codemat.

    Az egyel régebbi firmware-nél, ami jó lenne, de nem megy fel, abban meg nincs magyar nyelv, de mind1 is, mert nem megy fel.

    Szerintetek mit lehet tenni, ha vissza akarom rakni az eredeti firmware-t?

    Illetve az, hogy most ez a módosított firmware amivel teljesen jól megy annak meg más a product code-ja?.

    Jó lenne ha valaki tudna segíteni az eredeti firmwaret visszarakni ehhez a Product Code-hoz. Ami mondjuk max annyiban más, hogy patchelve van, de nincs sok más feleslegesen felrakva.

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák