Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Jól sikerült teszt, a videóban hangosan felnevettem a térképen keresés utáni kéz széttáráson (hallottam lelki füleimmel - lol! - egy "bazzz" mondatot :D) A telefon tetszik, jól néz ki, és elég szépen átdolgozták a Symbian -t is hozzá. Nekem a kijelző érzéketlensége tűnt fel (azt hiszem a kijelző típusát már a korábbi hírek topik -jában is többen tárgyalták hogy nem a legjobb választás volt a touch vezérléshez). Az USB -ről töltést én személy szerint nem igénylem, a jelen k750i -met is lehet így tölteni, de háromszor megőszülök még ez megtörténik, a gyári töltője ehhez képest valahol fél és egy óra között végez (és azt hiszem ehhez a mobilhoz is vinni kellene a spéci adatkábelt, microUSB 2 nem fityeg ott sok másnál). Remélhetőleg a programokat is gyorsan adaptálják rá és akkor nem lesz gond. Ami viszont nagyobb baj az tényleg az ára. Ez a mobil akkor lesz sikeres a konkurencia ellen ha a beharangozott áron fogják adni. Nagy valószínűséggel ez a karácsonynak meg az idő közbeni válságnak tudható be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák