Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • errorcode06

    őstag

    Nekem a BF4 után kellemes csalódás volt. Örültem hogy maximum 3 lövedékből (nem soti, mert azzal 1) le tudtam lőni mindenkit és nem kellett a fél tárat belepumpálnom a fejébe, mert a kilőtt lövedékeket "nem érzékelte" a szerver (esetleg elveszett a csomag útközben).
    Normálisabb ballisztika, legalábbis bf4-hez képest mindenképp. Számomra pozitívum volt hogy van zene a járművekben, és körülöttük, ha ül benne valaki (mint anno a BF: Vietnam-ban). A játszott műfajokat is, illetve az előadókat is kedvelem, így ez nálam egy jókora +.
    Az hogy itt rendőrök vs "rablók" vannak, számomra is kissé furcsa, de ettől függetlenül azt mondom hogy ez a játék messze nem egy CS, és biztos vagyok benne hogy lesznek jó páran azok akiket ez le fog kötni. (köztük engem is ha tudok majd olcsón olyan kulcsot szerezni amit nem bannolnak később)
    Továbbá, számomra érthetetlen okokból kifolyólag (vatta új szűz rendszeren) FullHD Mid/High beállítások mellett 64player-es szerveren is stabilan megvolt az az 40-60 fps, amit a drágalátos shitlifield lowon képtelen volt tartani 32 playeren, nemhogy dx11, még mantle alatt sem. Ez igazából attól érdekes, mert míg a konfigom kicsivel jobb mint 3 hónapja volt, a bf még is képes egyre szarabbul futni rajta...
    Végezetül, aki a kákán is csomót keres, úgy is talál, részemről ennyi.

    "Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Új hozzászólás Aktív témák