Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Khan13 #45 üzenetére

    Jelzem, napi szinten követem az eseményeket, pláne mert az 10130 úgy szar, ahogy van. De csak nem akarnak jönni azok az új buildek. Ezért is mondom, hogy ez még eszméletlen távolt van a végleges kiadható rendszertől.
    Ahogy most látom az 10130 valahol alfa állapot közelében leledzik. Gondolom az újabb buildekkel már közelítik alulról a beta szintet. Július 29, meg elérnek egy stabil, vállaható béta szintet.

    Én kérek elnézést!

  • martonx

    veterán

    válasz Khan13 #265 üzenetére

    "a Mail és Calendar szintén frissült kb. egy hete, de az előtte lévő két hétben is vagy háromszor" - tényleg, és mik az új feature-ök? Gmail-el már használható a Contacts? Ja nem, még mindig nem :P
    Egy linket azért küldhetnél nekünk, hogy az utóbbi 2-3 hétben milyen új feature-ök kerültek bele a Mail-be és a Calendarba, mert észrevehetetlen, állítólagos bugfixeken kívül szerintem semmi.

    "Amúgy gyorsabban renderel, gyorsabban futtatja a javascriptet" - szerintem meg pont, hogy nem. Igen ez volt az elmélet, hogy majd mennyivel gyorsabban fog renderelni, miközben jé nem is (vagy csak szimplán észrevétlen a javulás?).
    Az volt az elmélet, hogy mennyivel gyorsabban futtatja a javascriptet, miközben jé nem is, sőt lassabban, mint IE11.

    "Amúgy sok helyen direktben ráerőszakolják az IE-re szánt webkódot, és azon bizony lassú. A szabványos, illetve a webkites kódon viszont gyors." - Az megvan, hogy a peacekeeper Chrome-ként ismerte fel, azaz vélhetően nem erőszakolt rá semmiféle régi IE-s kódot, és így lett lassabb a végeredmény, mint szegény jó öreg IE11-é?

    Na mindegy, a mai napi szokásos, mennyire ajánlaná ezt a verziót ismerősének kérdésre is nyomtam egy 2-est, mert ez még elképesztően messze van egy vállalható RTM kiadástól. Félre ne érts, nem egy hivatásos windows fikázó troll vagyok, egyszerűen ott telt be nálam a pohár, hogy a win10 agyon van hype-olva, meg Satya levelet írt, hogy annyira jó lesz a win10, hogy ez lesz végre az a win, amit az emberek nem csak használni, hanem szeretni is fognak, az Edge böngésző hype-járól nem is beszélve.
    Erre, amikor anyukáméknál gondoltam egy merészet, és az elhalálozott win8.1 helyére feltettem a win10-et két hete, és gondoltam naivan, hogy csodát fogok látni, hisz az RTM már az ajtóban van, akkor koppant az állam, hogy ez mekkora félkész bughalom fos már, és mennyire köszönőviszonyban sincs a felfokozott várakozásokkal.
    Előre borítékolom, hogy csak azért nem lesz még a win8-nál is nagyobb bukta a win10, mert gyakorlatilag csak az nem kapja meg ingyen, aki nem akarja (értsd lusta belépni egy insider programba, hogy legális windows-a legyen).
    Jó tudom, hogy a marketinges nem állhat ki a pódiumra, hogy emberek keményen dolgoztunk 3 évig, és kiizzadtunk magunkból egy startmenüt, ami amúgy semmivel se tud többet, mint a több éve piacon lévő 3rd party megoldások, meg végre ablakban is lehet futtatni az appokat, ja és van egy új böngészőnk, ami szarabb lett, mint az eddig sem acélos IE, de ez így akkor is döbbenet lesz, és nagyon kíváncsi leszek arra, amikor az emberek szembesülni fognak a z üres ígéretek tömkelegével.

    Én kérek elnézést!

  • pusihusi

    addikt

    válasz Khan13 #329 üzenetére

    Lehet hogy benne van, de nagyon eldugták :K Kínai van egypár stb.. Igaz mink csak 10 millióan vagyunk....... :U

    Üdv. Feri!!

Új hozzászólás Aktív témák