Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    Újra nekiestem a demónak. Egyre jobban tetszik. :C

    Tényleg csak king módban érdemes játszani. Semmivel nem nehezebb mint a többi, talán még könnyebb is, mivel az alacsonybb fokozatok csak a különböző "segítségeket" kapcsolnak be, ami igazából csak korlátoz. (automata fék és "ideális" nyomvonal tartás) Amint ezek nélkül próbáltam ki, megszünt a folytonos rángatás, nem akarta elvenni az irányítást tőlem, mindjárt normálisan úton tudtam maradni és nyerni, pedig a sokak által szidott billentyűzettel nyomom és külső nézetből.

    Gondoltam kipróbálom a maximális grafikai beállításokat is, csak hogy lássam milyen.

    Amin nagyon meglepődtem, hogy 1280x1024 felbontásban, minden bekapcsolva (vsync nem, az csak korlátoz), ami lehet a maximumon, 4x élsimítással simán nem esett 25fps alá sehol sem fraps szerint. Átlag 32fps. A látvány így már tényleg filmszerű és játszható. Nem szaggat, folyamatos. :C

    Sikerült high damage-t elérnem! Eltűnt a fél motortér. :D Mondjuk még mindig meg sem közelíti a törésmodell a jóval öregebb Flatout2 szintet. Remélem ennek szintjét lehet majd erősebbre állítani a végleges játékban.

    Persze nem egy szimulátor, arra ott van a Colin:Dirt. Szórakozni, "csak úgy" jó lesz ez is.

    Ja, az introk átugorhatók a space nyomogatásával. Raid rendszerrel nem is tölt sokat. kb 3-4 másodperc és játszhatok. :P

    Nekem tetszik, beszerzem majd a véglegeset is. :R

Új hozzászólás Aktív témák