Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz feka007 #88 üzenetére

    Na, tegnap majdnem mindent feltoltam maxra, felbontást hagytam 1680x1050-en (nem akarod tudni, hogy néz ki 1280-ban), AA kikapcs, jól megy, és elismerem, hogy szép a game...most épp egy olyan pályán vagyok, ahol légvédelmi járműveket kell semlegesíteni és itt már egész akciódús is a game (idegesít, hogy láthatatlanul beugrok a vízbe, az alján úszok és egyszercsak elkezd sorozni a helikopter :F ), de ennél már számtalan élménydúsabb játékot láttam, pl.: HL2 + Exp, F.E.A.R. + Exp, COD sorozat, MOHA sorozat, Mahhjong ;], stb.
    Egy mondatot szöget ütött a fejembe: a FarCry jobb, mint a HL2?! :F :Y Játékélményben főben járó bűn a kettő összehasonlítani, de történet és megvalósítások terén is...a FarCry-t az emberek 99%-a nem jónak, hanem szépnek mondja, mert szép a víz, bla-bla-bla...a víz mondjuk HL2-ben sem sz@r (a fizika meg pláne), mondjuk ki őszintén, de én a a magam részéről teszek rá, hogy milyen a víz, ha egyszer unalmas a játék és a FarCry az, ezen kár szépíteni, és ezzel a meglátásommal nem vagyok egyedül.
    Az EP1 nekem sem tesztett, de az EP2 ellenben ödaszögezett a gép elé :R
    Szerintem a második epizód a legtűrhetőbb a szériában, ott már némi fílinget is véltem felfedezni - megütöttem magam, ahogy leestem a székről, na újra nyeregben, szóval ha abban felfedeztél "némi fílinget", akkor a FarCry-ban mégis mi fogott meg? Sztem az agyatlan gyilok, semmi több, pont, mint a Jericho (de az legalább brutális is ;] , meló után kész felüdülés :D ) A Prey nem volt rossz, többet vártam tőle, de végtére is egész jó kis game volt, ötletes megoldásokkal, de másodszor nem tolnám végig, az tuti.
    Multiban sokan dicsőítették a F.E.A.R combatot...nekem nem jött be, pedig jó game, de nekem egyszerűen nem fekszik, ellenben az UT3-mal, na, az fekszik, meg a CS:S, azzal is duzzogva leülök kicsit lazítani.
    Nemigen esett még szó egy másik ütős kis gaméról, a Blacksite: Area51-ről. Vegyes érzelmekkel keltem fel a gép elől...a grafika csodaszép, ehhez nem fér kétség, de szvsz ebből a játékból sokkkal, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni, mondjuk ha paráztatótt...és pláne hosszabb, mert mondjuk ki őszintén, szemtelenül rövidre sikeredett.
    Autós gamékbna a DIRT hozta a formát, játékélmény, grfaika: 5*. A másik vitatott játék az NFS;)S - két tábort vélek felfedezni: 1.) Godlike 2.) Shit - átmenet nincs. Akinek tetszik (Nekem is), annak azért mert szép és nem a megszokott NFS séma, akinek nem tetszik, annak pont azért nem tetszik, mert nem Underground 2 :D Nekem tetszik, hogy egy olyan világot tár elénk, amit más game nem. Sokan azzal jöttek, hogy uncsi, mert sima verseny - hát pénzkóddal tuti uncsi, elismerem, de én pl a Drag King-et úgy toltam le, hogy egyszerűen nem volt pénzem fejleszteni, így elkezdtem bíbelődni a beállításokkal (váltóút, nitroszabályozás, stb) és csodák csodájára letoltam a királyt!
    Stratégiákról sem esett szó, de ezt meg is hagyom másnak, mielőtt még megkövez valaki :D

    Köszöntem, megyek vissza dolgozni :U

    Üdv

    Modi

    Horbal:

    A FEAR nem volt szép - :F :Y FX5200-on talán, de amúgy... :U De látom a hangulata Tádeg is megfogott :R
    Ezt a Deus Ex-et meg meg fogom szerezni mert nincs meg... - sürgősen, sürgősen :D

    u.i.: játszátok végig a Condemned-et, vétek kihagyni. Aki kedveli a horror kontra krimi játékokat, annak talán ez lesz az etalon :)

    [ Szerkesztve ]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák