Új hozzászólás Aktív témák

  • maedve

    csendes tag

    Mivel az EA adta ki a crysis-t, tudtam hogy a hype-ot el kell felejteni. Ezzel együtt nekem a játék bejött, egy techdemonál jobb,(pedig 800x600-ban medium grafon kellett végignyomnom egy amd3700+ -al, és egy gef7300gt-vel), bár lehetett volna sokkal jobb is.

    Látszik több helyen hogy a kiadó csúnyán belenyúlt a játékmenetbe, pedig egymás hulláival agyondobálni a koreaiakat nagy móka lett volna:)
    Célozni tényleg tudni kell, van fejlövés szépen, igaz a sapka dolog tényleg gáz, de szerintem megbocsájtható.
    A játék nehézsége delta-n kívül gáz.
    Gépágyú tényleg harmatgyenge.

    Szerintem a játék bonyolultságából, és a kiadó által sürgetett kiadási időpontból adódik hogy pár bug benne maradt a játékban(pl.: cloakolva megmarad az árnyékod, függőlegesen repkedő helikopter), illetve kimaradt pár feature.
    Ja és hova lettek a nagyobb épületek? Én épületharcokat is akartam:D
    Nanosuitos csókák se épp a legokosabbak. Helyenként butábbak, mint a sima katonák, csak több lövést bírnak.

    Hibái ellenére nekem bejött a játék, bár a hírveréshez nem ért fel. Annak idején(régi szép idők) a Far Cry nagyobb durranás volt, változatosabb, és izgalmasabb is. Deus Ex első része mellet meg elbújhat az összes mai vicc amit rpg-nek és fps-nek hívnak. Ma ha fordulatos történetet akarok inkább olvasok egy jó könyvet.

Új hozzászólás Aktív témák