Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz tildy #3647 üzenetére

    1. Még nem próbáltam, de már van bootloader nélküli root. Ez tudtommal nem garanciavesztés.
    2. Ha már lapát, biztos, hogy nem HTC, ott nagyon szélesre tárul a paletta, sokkal jobb ajánlatok vannak ;)
    3. One X mini nincs, gondolom X nélkül gondolod: 4,3-as Razr i képernyőméret, DE több, mint egy centivel nagyobb, és b***ott drága... köszi, vegyél :) ... [link]
    4. Akadás - már mondtam: cseréld le a launcher-t. Nova-launcher (ezzel alapból ugrik a nagyméretű Clock widget, az csak gyárin megy) ([link]), ingyenes, bármit megcsinálhatsz vele, nem kell root, sima app. De lehet tovább panaszkodni is :)

    zsirfecske:
    1. nekem kb. ugyanannyiba került a Razr i, és még most is kapható - nem kérdés ;)
    2. moto G, Nexus 5 - tepsik, hadd tempózzanak, nem egy kategória :)
    3. Te vagy az egyetlen, aki ENNYIRE el van szállva a KitKat megaváltoztatásaitól :) Az XDA-n józanul továbbra is jelentéktelennek mondják akik próbálták a 4.1 utáni változtatásokat. Valszeg nem leszel tőle sokkal boldogabb, jelentősen nem javítja a felhasználói élményt. Én nem próbáltam, majd utána mondok saját véleményt. Egyébként pár hét múlva beszéljünk, mikor kicsit alábbhagy a násztánc :D
    4: akksi - én használom a telefont :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák